7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Domagoj Ivan Milošević (HDZ)

Milošević, Domagoj Ivan

Rođen je 5. siječnja 1970. u Zagrebu. Završio Medicinski fakultet u Zagrebu, magistrirao poslovno upravljanje pri Poslovnoj školi Bled (VSS - doktor medicine, MBA).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

23.12.2011.

Datum završetka mandata:

28.12.2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je završilo mirovanje mandata danom 23. prosinca 2011.
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 22. prosinca 2011.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: