9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Ivan Kovačić (NZ)

Kovačić, Ivan

Rođen je 25. travnja 1974. u Splitu. Završio Stomatološki fakultet u Zagrebu gdje je magistrirao i doktorirao (VSS - doktor znanosti, izvanredni profesor, specijalist stomatološke protetike). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

03.12.2018.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 19. listopada 2016.; zamjenik zastupnika je Maro Kristić
  • zastupniku je prestalo mirovanje mandata danom 11. svibnja 2017.
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 5. prosinca 2017.; od 6. prosinca 2017. zamjenik zastupnika je Ante Pranić

Stranačka pripadnost:

Nezavisni

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Mosta nezavisnih lista

Izborna jedinica: