7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Damir Bajs (HSS)

Rođen 7. listopada 1964. u Pakracu. Završio Pravni fakultet u Zagrebu (VSS - diplomirani pravnik).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

23.12.2011.

Datum završetka mandata:

26.09.2012.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnik je prestao obnašati zastupničku dužnost 26. rujna 2012. kada je izabranom zastupniku Josipu Friščiću prestalo mirovanje mandata
  • zastupniku je započeo mandat 23. prosinca 2011. kao zamjeniku zastupnika Josipa Friščića

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske seljačke stranke

Izborna jedinica: