6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Damir Bajs (HSS)

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 11. siječnja 2008.; zamjenik zastupnika bio je Miroslav Čačija od 11. siječnja 2008. do 19. veljače 2008.; zamjenik zastupnika od 22. veljače 2008. je Stanko Grčić

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske socijalno-liberalne stranke

Izborna jedinica: