8. saziv Hrvatskoga sabora (28.12.2015. - 14.10.2016.)

Vesna Pusić (HNS)

Pusić, Vesna

Rođena je 25. ožujka 1953. u Zagrebu. Završila Filozofski fakultet u Zagrebu (VSS – profesorica sociologije i filozofije; doktorica znanosti; sveučilišna profesorica). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

28.12.2015.

Datum završetka mandata:

14.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započelo mirovanje mandata danom 28. prosinca 2015.; zamjenik zastupnice je Igor Kolman
  • zastupnici je prestalo mirovanje mandata dana 30. siječnja 2016.

Dužnosti u saboru:

Prethodne dužnosti u saboru:

  • potpredsjednica Sabora (od 03.02.2016. do 14.10.2016.)

Izabrana:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata, Hrvatske stranke umirovljenika, Hrvatskih laburista - stranke rada, Autohtone - hrvatske seljačke stranke i Zagorske stranke

Izborna jedinica: