5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Zvonimir Puljić (HDZ)

Puljić, Zvonimir

Rođen je 3. listopada 1947. u Splitu (Hrvatska). Završio Fakultet strojarstva i brodogradnje u Splitu (VSS – diplomirani inženjer elektrotehnike). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • dana 30. lipnja 2005. zastupniku je započelo mirovanje zastupničkog mandata; istoga dana zastupničku je dužnost počeo obnašati zamjenik zastupnika Kruno Peronja

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: