8. saziv Hrvatskoga sabora (28.12.2015. - 14.10.2016.)

Saša Đujić (SDP)

Đujić, Saša

Rođen je 5. prosinca 1981. u Rijeci. Završio Veleučilište u Rijeci (stručni specijalist poduzetništva, struč. spec. oec.). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

28.12.2015.

Datum završetka mandata:

30.01.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat 28. prosinca 2015. kao zamjeniku zastupnice Milanke Opačić
  • zastupniku je prestao mandat 30. siječnja 2016. povratkom izabrane zastupnice Milanke Opačić na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata, Hrvatske stranke umirovljenika, Hrvatskih laburista - stranke rada, Autohtone - hrvatske seljačke stranke i Zagorske stranke

Izborna jedinica: