6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Dražen Bošnjaković (HDZ)

Bošnjaković, Dražen

Rođen 6. siječnja 1961. u Vukovaru. Završio Pravni fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani pravnik).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • dužnost zamjenika izabranog zastupnika Bošnjakovića obnašao je Stjepan Kundić od 20. veljače 2008. godine do 6. siječnja 2011., kada mu prestaje zastupnički mandat podnošenjem ostavke na zastupničku dužnost. Dužnost zamjenice zastupnika Bošnjakovića danom 6. siječnja 2011. godine započela je obnašati zastupnica Ivanka Roksandić.
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 20. veljače 2008.; zamjenik zastupnika je Stjepan Kundić

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: