9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Vesna Bedeković (HDZ)

Bedeković, Vesna

Rođena je 22. veljače 1966. u Bjelovaru. Diplomirala na Pedagoškom fakultetu Sveučilišta u Osijeku. Na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu stekla doktorat na području društvenih znanosti u polju pedagogije (VSS - doktorica društvenih znanosti, izvanredna profesorica).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

19.07.2019.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat dana 14. listopada 2016. kao zamjenici zastupnika Tomislava Tolušića
  • zastupnici je prestao mandat dana 19. srpnja 2019. 

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: