6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Dinko Burić (HDSSB)

Burić, Dinko

Rođen je 9. kolovoza 1962. u Valpovu. Završio Medicinski fakultet u Zagrebu, Studij medicine u Osijeku (VSS - doktor medicine, specijalist interne medicine). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

24.09.2010.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat 24. rujna 2010. kao zamjeniku zastupnika Branimira Glavaša

Izabran:

  • lista Hrvatskog demokratskog saveza Slavonije i Baranje

Izborna jedinica: