9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Branimir Bunjac (Živi zid)

Bunjac, Branimir

Rođen je 6. ožujka 1972. u Mostaru (Bosna i Hercegovina). Završio doktorski studij povijesti na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (VSS - doktorat s područja humanističkih znanosti).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

18.06.2019.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat dana 14. listopada 2016. kao zamjeniku zastupnice Vladimire Palfi
  • zastupniku je prestao mandat 18. lipnja 2019. povratkom izabrane zastupnice Vladimire Palfi Sinčić na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Živog zida, Promijenimo Hrvatsku, Akcije mladih, Abecede demokracije, Hrvatske demokratske seljačke stranke i Međimurske stranke

Izborna jedinica: