9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Mato Čičak (HDZ)

Čičak, Mato

Rođen je 3. kolovoza 1983. u Zagrebu. Završio Fakultet prometnih znanosti u Zagrebu (VSS - inženjer cestovnog prometa). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

19.10.2016.

Datum završetka mandata:

24.07.2019.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je mandat započeo dana 19. listopada 2016. kao zamjeniku zastupnika Gorana Marića
  • zastupniku je prestao mandat 24. srpnja 2019. povratkom izabranog zastupnika Gorana Marića na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: