5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Željka Antunović (SDP)

Antunović, Željka

Rođena je 15. rujna 1955. u Virovitici (Hrvatska). Završila Fakultet za vanjsku trgovinu (VSS – diplomirana ekonomistica). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

23.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • dana 23. prosinca 2003. zastupnica je, prestankom mirovanja zastupničkog mandata, nastavila obnašati zastupničku dužnost
  • zastupnici je započelo mirovanje zastupničkog mandata 22.prosinca 2003.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabrana:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Liberalne stranke i LIBRE - stranke liberalnih demokrata

Izborna jedinica: