9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Goran Beus Richembergh (GLAS)

Beus Richembergh, Goran

Rođen 31. srpnja 1965. u Splitu. Završio Centar za odgoj i obrazovanje u brodograđevnoj industriji u Splitu (SSS - suradnik u kulturno-znanstvenim ustanovama).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnik je 26. srpnja 2017. prestao biti nezavisnim zastupnikom te je nastavio obnašati zastupničku dužnost kao član stranke Građansko-liberalni savez
  • zastupnik je 12. lipnja 2017. prestao biti članom Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata te je nastavio obnašati zastupničku dužnost kao nezavisni zastupnik

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke – liberalnih demokrata, Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica: