6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Miroslav Čačija (HSS)

Čačija, Miroslav

Rođen je 12. kolovoza 1947. u Bjelovaru. Završio Pravni fakultet u Zagrebu (VSS - diplomirani pravnik). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

19.02.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat 11. siječnja 2008. kao zamjeniku zastupnika Damira Bajsa;
  • zastupniku je mandat završio 19. veljače 2008.; zastupničku dužnost započeo je obnašati zamjenik izabranog zastupnika Bajsa, Stanko Grčić, danom 22. veljače 2008.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske socijalno-liberalne stranke

Izborna jedinica: