5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Vladimir Štengl (HDZ)

Štengl, Vladimir

Rođen je 30. srpnja 1942. u Vukovaru. Diplomirao na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Zagrebu (VSS - dipl. ing. kemije). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

23.09.2005.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • 10. svibnja 2006. zastupniku je započeo zastupnički mandat kao zamjeniku zastupnika Drage Prgometa
  • od 23. rujna 2005. zamjenjuje zastupnika Antu Bagarića
  • 22. travnja 2006. zastupniku Vladimiru Štenglu prestao je zastupnički mandat zamjenika zastupnika Ante Bagarića

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: