5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Perica Bukić (HDZ)

Bukić, Perica

Rođen 20. veljače 1966. u Šibeniku. Završio Ekonomski fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani ekonomist). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: