9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Peđa Grbin (SDP)

Grbin, Peđa

Rođen je 24. svibnja 1979. u Puli. Završio Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu (VSS - diplomirani pravnik, odvjetnik).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke – liberalnih demokrata, Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica: