10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Andro Krstulović Opara (HDZ)

Rođen je 22. svibnja 1967. u Splitu. Završio Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu (VSS - diplomirani povjesničar umjetnosti i arheolog). 

Kontakt: 
 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata dana 22. srpnja 2020.; zamjenica zastupnika je Danica Baričević

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice i Hrvatske demokršćanske stranke

Izborna jedinica: