10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Anita Pocrnić-Radošević (HDZ)

Pocrnić-Radošević, Anita

Rođena je 23. rujna 1973. u Gospiću. Završila Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Opatija, Sveučilišta u Rijeci (VSS - diplomirana ekonomistica turizma i ugostiteljstva).

Kontakt: 
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/4569 477; 01/4569 537
Faks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat 22. srpnja 2020. kao zamjenici zastupnika Marijana Kustića

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: