10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.-16.5.2024.)

Franko Vidović (Socijaldemokrati)

Vidović, Franko

Rođen je 13. studenoga 1967. u Šibeniku. Završio Fakultet prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu (VŠS - inženjer cestovnog prometa).

Kontakt:

Klub zastupnika Socijaldemokrati
Telefon: 01/4569 464
Faks: 01/6303 003
e-mail: klub.socijaldemokrati@sabor.hr

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnik je 7. listopada 2021. prestao biti članom Socijaldemokratske partije Hrvatske te je nastavio obnašati zastupničku dužnost kao nezavisni zastupnik
  • zastupnik je 7. prosinca 2022. prestao biti nezavisnim zastupnikom te je postao članom stranke Socijaldemokrati

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske seljačke stranke, Hrvatske stranke umirovljenika, Snage – Stranke narodnog i građanskog aktivizma, Građansko-liberalnog saveza, Istarskog demokratskog sabora i Primorsko-goranskog saveza

Izborna jedinica: