10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Josip Šarić (HDZ)

Šarić, Josip

Rođen je 1. lipnja 1968. u Otoku. Završio Fakultet prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu (VSS - diplomirani inženjer prometa).

Kontakt:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537 
Faks: 01/4569 314 
e-mail: klubhdz@sabor.hr

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat dana 22. srpnja 2020. kao zamjeniku zastupnika Marija Banožića

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: