10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.-16.5.2024.)

Nino Raspudić (Most)

Raspudić, Nino

Rođen je 3. studenoga 1975. u Mostaru (Bosna i Hercegovina). Na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu diplomirao, magistrirao te doktorirao (VSS - profesor filozofije, talijanskog jezika i književnosti; doktorat u području humanističkih znanosti - polje filologije; sveučilišni nastavnik).

Kontakt:
Klub zastupnika Mosta
Telefon: 01/4569 385
Faks: 01/4569 674
e-mail: klubmost@sabor.hr

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnik je dana 27. siječnja 2023. dostavio obavijest da prestaje biti nezavisnim zastupnikom te nastavlja obnašati zastupničku dužnost kao član parlamentarne stranke Most

Stranačka pripadnost:

Klub zastupnika:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Mosta nezavisnih lista

Izborna jedinica: