10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Boris Milošević (SDSS)

Rođen je 5. studenoga 1974. u Šibeniku. Završio Pravni fakultet u Rijeci (VSS - diplomirani pravnik).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata dana 23. srpnja 2020.; zamjenica zastupnika je Anja Šimpraga

Izabran:

  • lista Samostalne demokratske srpske stranke

Izborna jedinica: