10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Ruža Tomašić (HKS)

Rođena je 10. svibnja 1958. u Mladoševici (Maglaj, Bosna i Hercegovina). Završila Ontario Police College u Ontariju, Kanada (VŠS – detektivka inspektorica).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je mandat završen dana 22. srpnja 2020. zbog nespojivosti dužnosti; zamjenik zastupnice je Marko Milanović Litre

Stranačka pripadnost:

Izabrana:

  • lista Domovinskog pokreta Miroslava Škore, Hrvatskih suverenista, Bloka za Hrvatsku, Hrvatske konzervativne stranke, Hrasta – Pokreta za uspješnu Hrvatsku, Stranke umirovljenika i Zelene liste

Izborna jedinica: