10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Josip Salapić (HDSSB)

Salapić, Josip

Rođen je 13. ožujka 1976. u Osijeku. Magistrirao na Pravnom fakultetu u Osijeku (VSS - stekao magisterij u području društvenih znanosti - polje prava). 

Kontakt:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537 
Faks: 01/4569 314 
e-mail: klubhdz@sabor.hr

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata dana 30. srpnja 2020.; zamjenica zastupnika je Maja Grba-Bujević

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: