10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Urša Raukar-Gamulin (Možemo!)

Raukar-Gamulin, Urša

Rođena u Zagrebu 18. svibnja 1960. godine. Diplomirala na Akademiji dramskih umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu (VSS - diplomirana glumica). 

Kontakt:
Klub zastupnika zeleno-lijevog bloka
Telefon: 01/4569 467
e-mail: klub.zelenolijeviblok@sabor.hr

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

18.06.2021.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je mandat započeo 18. lipnja 2021. kao zamjenici zastupnika Tomislava Tomaševića

Stranačka pripadnost:

Izabrana:

  • lista Možemo! – Političke platforme, Zagreb je NAŠ!, Nove ljevice, Radničke fronte, Održivog razvoja Hrvatske i Za grad

Izborna jedinica: