10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Darko Puljašić (HDZ)

Puljašić, Darko

Rođen je 15. lipnja 1972. u Požegi. Završio Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu (VSS - diplomirani pravnik).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Datum završetka mandata:

21.01.2021.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je prestao mandat 21. siječnja 2021.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: