10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.-16.5.2024.)

Božidar Kalmeta (HDZ)

Rođen je 15. siječnja 1958. u Zadru. Završio Agronomski fakultet u Zagrebu (VSS - diplomirani inženjer agronomije). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata dana 22. srpnja 2020.; zamjenica zastupnika je Nikolina Baradić

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: