10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Krešimir Bubalo ()

Rođen je 5. studenoga 1973. u Osijeku. Završio Ekonomski fakultet u Osijeku (VSS - dipl. ekonomist, mag. oecc.).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata dana 22. srpnja 2020.; zamjenik zastupnika je Stipo Mlinarić

Izabran:

  • lista Domovinskog pokreta Miroslava Škore, Hrvatskih suverenista, Bloka za Hrvatsku, Hrvatske konzervativne stranke, Hrasta – Pokreta za uspješnu Hrvatsku, Stranke umirovljenika i Zelene liste

Izborna jedinica: