10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Josip Borić (HDZ)

Borić, Josip

Rođen je 23. listopada 1972. u Rabu. Završio Visoku učiteljsku školu u Rijeci (VŠS - nastavnik razredne nastave). 

Kontakt: 
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice 
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537 
Faks: 01/4569 314 
e-mail: klubhdz@sabor.hr

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat dana 22. srpnja 2020. kao zamjeniku zastupnika Olega Butkovića

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: