9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Marijan Kustić (HDZ)

Kustić, Marijan

Rođen je 10. veljače 1975. u Rijeci. Završio Ugostiteljsko-turističku školu u Zagrebu (SSS). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

09.06.2017.

Datum završetka mandata:

05.04.2019.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je prestao mandat dana 5. travnja 2019. podnošenjem ostavke na zastupničku dužnost
  • zastupniku je mandat započeo 9. lipnja 2017. kao zamjeniku zastupnika Darka Milinovića

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: