9th term of the Croatian Parliament (14 October 2016 - 22 July 2020)
6th constituency
Elected MP’s
Barišić, Dražen (HDZ)
Beus Richembergh, Goran (GLAS)
Dumbović, Darinko (Reformisti)
Glavašević, Bojan (NZ)
Grmoja, Nikola (Most)
Josić, Željka (HDZ, substitute member of Ivo Žinić)
Lenart, Željko (HSS)
Mačković, Marija (HDZ)
Marić, Goran (HDZ)
Mrsić, Mirando (Demokrati)
Pernar, Ivan (SIP)
Stazić, Nenad (SDP)
Šapina, Stipo (HDZ, substitute member of Drago Prgomet)
Šuker, Ivan (HDZ, substitute member of Dražen Bošnjaković)
Barišić, Dražen (HDZ)
Beus Richembergh, Goran (GLAS)
Dumbović, Darinko (Reformisti)
Glavašević, Bojan (NZ)
Grmoja, Nikola (Most)
Josić, Željka (HDZ, substitute member of Ivo Žinić)
Lenart, Željko (HSS)
Mačković, Marija (HDZ)
Marić, Goran (HDZ)
Mrsić, Mirando (Demokrati)
Pernar, Ivan (SIP)
Stazić, Nenad (SDP)
Šapina, Stipo (HDZ, substitute member of Drago Prgomet)
Šuker, Ivan (HDZ, substitute member of Dražen Bošnjaković)
VI. izborna jedinica obuhvaća jugoistočni dio Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačku županiju i jugoistočni dio Grada Zagreba i to:
- jugoistočni dio Zagrebačke županije - gradovi i općine: Ivanić Grad, Kloštar Ivanić, Kravarsko, Križ, Orle, Pokupsko, Rugvica, Velika Gorica,
- područje Sisačko-moslavačke županije u cijelosti,
- jugoistočni dio Grada Zagreba: Volovčica, Folnegovićevo naselje, Donje Svetice, Bruno Bušić, Borongaj-Lugovi, Vukomerec, Ferenščica, Savica-Šanci, Žitnjak, Kozari Bok, Resnik, Kozari Putovi, Petruševac, Ivanja Reka, Trnava, Resnički Gaj, Kanal, Zapruđe, Utrine, Travno, Sopot, Siget, Sloboština, Dugave, Središće.
- jugoistočni dio Zagrebačke županije - gradovi i općine: Ivanić Grad, Kloštar Ivanić, Kravarsko, Križ, Orle, Pokupsko, Rugvica, Velika Gorica,
- područje Sisačko-moslavačke županije u cijelosti,
- jugoistočni dio Grada Zagreba: Volovčica, Folnegovićevo naselje, Donje Svetice, Bruno Bušić, Borongaj-Lugovi, Vukomerec, Ferenščica, Savica-Šanci, Žitnjak, Kozari Bok, Resnik, Kozari Putovi, Petruševac, Ivanja Reka, Trnava, Resnički Gaj, Kanal, Zapruđe, Utrine, Travno, Sopot, Siget, Sloboština, Dugave, Središće.