9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Ivan Vrdoljak (HNS)

Vrdoljak, Ivan

Rođen je 22. lipnja 1972. u Osijeku. Završio Elektrotehnički fakultet u Osijeku (VSS - diplomirani inženjer elektrotehnike). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

19.06.2017.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je prestao mandat dana 19. lipnja 2017. podnošenjem ostavke na zastupničku dužnost
  • zastupnik je od 14. listopada 2016. do 9. lipnja 2017. obnašao dužnost potpredsjednika Hrvatskoga sabora.
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata 9. lipnja 2017.; zamjenik zastupnika je Stjepan Čuraj

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata, Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica: