9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Monika Udovičić (HDZ)

Udovičić, Monika

Rođena 14. rujna 1989. u Puli. Završila Fakultet političkih znanosti u Zagrebu (VSS - magistrica politologije). 

Kontakt:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537
Faks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

27.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat dana 14. listopada 2016. kao zamjenici zastupnika Antona Klimana
  • zastupnici je prestao mandat dana 27. listopada 2016. povratkom izabranog zastupnika Antona Klimana na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: