9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Domagoj Mikulić (HDZ)

Mikulić, Domagoj

Rođen je 3. veljače 1988. u Osijeku. Završio Poljoprivredni fakultet u Osijeku (VSS - mag. ing. agroekonomike).

Kontakt:  
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537
Telefaks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr
 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

09.06.2017.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je mandat započeo 9. lipnja 2017. kao zamjeniku zastupnika Ivana Anušića

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: