9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Ljubica Lukačić (HDZ)

Lukačić, Ljubica

Rođena je 5. siječnja 1966. u Ivancu Križevačkom (Križevci). Završila Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu (VSS – diplomirana pravnica). 

Kontakt: 
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/4569 477; 01/4569 537
Faks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr
 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

19.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat dana 19 listopada 2016. kao zamjenici zastupnika Andreja Plenkovića

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice i Hrvatske socijalno-liberalne stranke

Izborna jedinica: