9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Maro Kristić (Most)

Kristić, Maro

Rođen je 26. svibnja 1979. u Dubrovniku. Završio Fakultet za turizam i vanjsku trgovinu u Dubrovniku (VSS - magistar ekonomije). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

19.10.2016.

Datum završetka mandata:

11.05.2017.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat dana 19. listopada 2016. kao zamjeniku zastupnika Ivana Kovačića
  • zastupniku je prestao mandat 11. svibnja 2017. povratkom izabranog zastupnika Ivana Kovačića na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Mosta nezavisnih lista

Izborna jedinica: