9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Mato Franković (HDZ)

Franković, Mato

Rođen je 23. veljače 1982. u Dubrovniku. Stekao inozemnu visokoškolsku kvalifikaciju Associate in Applied Science završetkom dvogodišnjeg studijskog programa Management u turizmu na Rochester Institute of Technology u saveznoj državi New York, Sjedinjene Američke Države. 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

09.06.2017.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat dana 14. listopada 2016. kao zamjeniku zastupnika Lovre Kuščevića
  • zastupniku je prestao mandat 9. lipnja 2017. podnošenjem ostavke na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: