9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Blaženko Boban (HDZ)

Boban, Blaženko

Rođen je 27. kolovoza 1960. u Splitu. Završio Pomorsku školu u Splitu (SSS - strojarski tehničar). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

19.10.2016.

Datum završetka mandata:

19.06.2017.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je prestao mandat 19. lipnja 2017. podnošenjem ostavke na zastupničku dužnost zbog nespojivosti zastupničke dužnosti i dužnosti župana
  • zastupniku je započeo mandat dana 19. listopada 2016. kao zamjeniku zastupnika Damira Krstičevića

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice i Hrvatske demokršćanske stranke

Izborna jedinica: