9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Nikolina Babić (HDZ)

Rođena je 13. studenoga 1972. u Čakovcu. Završila Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu (VSS - diplomirana ekonomistica).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

27.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat dana 14. listopada 2016. kao zamjenici zastupnika Darka Horvata
  • zastupnici je prestao mandat 27. listopada 2016. povratkom izabranog zastupnika Darka Horvata na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: