9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Zlatko Hasanbegović (Neovisni za Hrvatsku)

Hasanbegović, Zlatko

Rođen je 14. lipnja 1973. u Zagrebu. Završio Filozofski fakultet u Sveučilišta u Zagrebu (VSS - magistar povijesnih znanosti, doktor humanističkih znanosti).

Kontakt:
Klub zastupnika Neovisni za Hrvatsku
Stručni suradnik Domagoj Bešker
Telefon: 01/4569 523; 01/4569 409
Faks: 01/6303 014
e-mail: nhr@sabor.hr

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je prestalo mirovanje mandata dana 27. listopada 2016.
  • 13. lipnja 2017. zastupnik je prestao biti članom Hrvatske demokratske zajednice te je nastavio obnašati zastupnički mandat kao nezavisni zastupnik
  • zastupnik je 26. lipnja 2017. prestao biti nezavisnim zastupnikom te je nastavio obnašati zastupničku dužnost kao član stranke Neovisni za Hrvatsku
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata dana 14. listopada 2016.; zamjenica zastupnika je Sanda Kulić Makar

Dužnosti u saboru:

Prethodne dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice i Hrvatske socijalno-liberalne stranke

Izborna jedinica: