9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Majda Burić (HDZ)

Burić, Majda

Rođena je 9. prosinca 1979. u Rijeci. Završila Filozofski fakultet u Rijeci (VSS - profesorica hrvatskoga jezika i književnosti).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

19.10.2016.

Datum završetka mandata:

29.06.2017.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat dana 19. listopada 2016. kao zamjenici zastupnika Davora Ive Stiera
  • zastupnici je prestao mandat 29. lipnja 2017. povratkom izabranog zastupnika Davora Ive Stiera na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: