9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Ljubica Ambrušec (Most)

Ambrušec, Ljubica

Rođena je 3. veljače 1965. u Podjalesu (Gradec). Završila Visoko gospodarsko učilište u Križevcima (VSS - stručna specijalistica inženjerka agronomije).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

10.05.2017.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat dana 14. listopada 2016. kao zamjenici zastupnika Slavena Dobrovića
  • zastupnici je prestao mandat 10. svibnja 2017. povratkom izabranog zastupnika Slavena Dobrovića na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabrana:

  • lista Mosta nezavisnih lista

Izborna jedinica: