Zaprimljene kandidature u Odboru za izbor, imenovanja i upravne poslove sukladno Javnom pozivu Odbora za podnošenje prijedloga za imenovanje članova radnih tijela Hrvatskoga sabora od 11. siječnja 2017.

Odbor za Ustav, Poslovnik i politički sustav

1.    Barić Sanja
2.    Blagojević Anita
3.    Boban Davor
4.    Budimir Davorka
5.    Ćapeta Tamara
6.    Godek Mladen
7.    Horvat Pavlic Marina
8.    Koprić Ivan
9.    Kovačević Pero
10.  Ljubić Dubravko
11.  Nakić Lucija
12.  Palić Mato
13.  Perišin Tamara
14.  Petrović Petar
15.  Pichler davorin
16.  Pičuljan Zoran
17.  Planinić Krešimir
18.  Radojković Veljan
19.  Staničić Frane
20.  Sučević Mladen
21.  Ščirković  Zrinjka
22.  Šeks Vladimir
23.  Šernhorst Nevenka
24.  Tucak Ivana
25.  Vojković Goran
26.  Zakošek Nenad
27.  Zelić Dragan
 

Odbor za zakonodavstvo

1.    Bralić Anamarija
2.    Brekalo Miljenko
3.    Budimir Nada
4.    Čizmić Ivan
5.    Črnko Jadranko
6.    Fadljević Mirela
7.    Godek Mladen
8.    Grebenar Krešimir
9.    Hanžeković Marijan
10.  Horvat Pavlic Marina
11.  Jarić Goran
12.  Kos Branimir
13.  Kovačević Pero
14.  Mađerić Luka
15.  Marković Ivica
16.  Markušić Darko
17.  Matulović Maruška
18.  Milotić Ivan
19.  Nakić Lucija
20.  Orešković Jadranka
21.  Pandek Draženko
22.  Petrović Petar
23.  Pichler Davorin
24.  Pičuljan Zoran
25.  Radić Željko
26.  Radojković Veljan
27.  Ribičić Admira
28.  Sesvečan Damir
29.  Slakoper Zvonimir
30.  Staničić Frane
31.  Ščirković Zrinjka
32.  Šernhorst nevenka
33.  Učur Marinko
34.  Vinković Mario
35.  Vojković Goran
 

Odbor za europske poslove

1.    Antunović Boris
2.    Babić Marko
3.    Bandov Goran
4.    Bježančević Sanja
5.    Borić Radojka
6.    Bosanac Gordan
7.    Čepo  Dario
8.    Ćapeta Tamara
9.    Dragičević Mladen
10.  Dumančić Kosjenka
11.  Hrestak Denis
12.  Karasalihović Sedlar Daria
13.  Kardum Livia
14.  Lalić Novak Goranka
15.  Mađarević Elizabeta
16.  Majetić Davor
17.  Marin Emilio
18.  Matulić Branko
19.  Mondekar Daniel
20.  Mutić Božena
21.  Nakić Lucija
22.  Perišin Tamara
23.  Petrašević Tunjica
24.  Samardžija Višnja
25.  Šimurina Nika
26.  Vlahović Natko
27.  Vrbat Grgić Tanja
28.  Vuletić Dominik
29.  Zgrabljić Rotar Dora
 

Odbor za vanjsku politiku

1.    Bandov Goran
2.    Bartulica Stephen Nikola
3.    Caratan Branko
4.    Čornij Zrinka
5.    Grgić Zoran
6.    Jakir Aleksandar
7.    Jurčević Katica
8.    Jurjević Marin
9.    Kardum Livia
10.  Kurečić Petar
11.  Lenkić Barać Josip
12.  Mađarević Elizabeta
13.  Maštruko Ivica
14.  Nakić Lucija
15.  Plevnik Jasminka
16.  Radojević Ileana
17.  Runjić Ljubo
18.  Savić Vanja-Ivan
19.  Skoko Božo
20.  Starešina Višnja
21.  Šelo Šabić Senada
22.  Tadić Tonči
23.  Tomaić Tajana
24.  Vrbat Grgić Tanja
25.  Zgrabljić Rotar Dora
26.  Zubenica Žilbert
 

Odbor za obranu

1.    Adanić Stjepan
2.    Antunović Željka
3.    Balen Berislav
4.    Cvitković Marko
5.    Cvrtila Vlatko
6.    Čuković-Bagić Ivana
7.    Kolobarić Miljenko
8.    Komar Ivan
9.    Kotromanović Ante
10.  Kovačević Pero
11.  Lenkić Barać Josip
12.  Nakić Lucija
13.  Ogorec Marinko
14.  Pezer Milenko
15.  Pokaz Ivan
16.  Radoš Ranko
17.  Rozga Rozarijo
18.  Tabak Igor
19.  Vladanović Zdravko
20.  Vrbat Grgić Tanja
21.  Zubenica Žilbert
 

Odbor za financije i državni proračun

1.    Adrović Zdenko
2.    Anđelović Mihovil
3.    Barada Tomislav
4.    Barbieri Alfio
5.    Bošnjak Ivica
6.    Bukovec Ljiljana
7.    Buneta Anđelka
8.    Buterin Vesna
9.    Duljković Marija
10.  Ferić Danijel
11.  Jakovčević Drago
12.  Jozipović Šime
13.  Krmpotić David
14.  Kroflin Matija
15.  Lovrinčević Željko
16.  Mačkić Velibor
17.  Marković Branimir
18.  Mostarčić Đurđica
19.  Naglić Gordan
20.  Nekić Hrvoje
21.  Paulić Damir
22.  Perić Renata
23.  Pervan Ivica
24.  Primorac Marko
25.  Rogić Lugarić Tereza
26.  Rožić Marina
27.  Sindičić Petar
28.  Smajo Denis
29.  Šimović Hrvoje
30.  Škare Marinko
31.  Šubić Roman
32.  Tešija Slavko
33.  Tica Josip
 

Odbor za gospodarstvo

1.    Babić Nikolina
2.    Bajo Anto
3.    Baloević Jakša
4.    Barada Tomislav
5.    Barbarić Ivan
6.    Buneta Anđelka
7.    Crnković Boris
8.    Čengić Drago
9.    Doko jelušić Andrea
10.  Franinović Marino
11.  Fredotović Maja
12.  Grubišić Šeba Mihaela
13.  Karasalihović Sedlar daria
14.  Kolaković Marko
15.  Mejtić Davor
16.  Matulović Jasna
17.  Miholić Dubravko
18.  Mikulić Davor
19.  Pokrovac Maja
20.  Ranogajec Dragutin
21.  Rašić Bakarić Ivana
22.  Stecca Vedrana
23.  Šimunović Petra
24.  Šimurina Nika
25.  Tešija Slavko
26.  Tica Josip
 

Odbor za turizam

1.    Arambašić Ivan
2.    Berljak Darko
3.    Carić Hrvoje
4.    Golja Tea
5.    Juzbašić Karolina
6.    Kaselj Ivan
7.    Katica Dijana
8.    Komen Bujas Natali
9.    Matulić Jasna
10.  Nakić Lucija
11.  Nuić Prka Kristina
12.  Pandža Kunčević Ana
13.  Penić Anita
14.  Puntijar Zlatko
15.  Radić Tomislav
16.  Ružić Drago
17.  Saftić Darko
18.  Skoko Božo
19.  Smolčić Jurdana Dora
20.  Šikić Željana
21.  Tomić Andrea
22.  Žgomba Boris
 

Odbor za ljudska prava i prava nacionalnih manjina

1.    Babić Zdenko
2.    Bačić Domagoj
3.    Balen Nada
4.    Barun Tvrtko
5.    Benčić Sandra
6.    Čop Mateja
7.    Domazet Anđelko
8.    Ismailovski Nura
9.    Juras Sanja
10.  Kanački Natalija
11.  Lekić Igor
12.  Mađerić Luka
13.  Matulović Miomir
14.  Mladenovska-Tešija Julijana
15.  Mraz Željko
16.  Novosel Ivan
17.  Pichler Davorin
18.  Ribarić Vesna
19.  Škulić Vesna
20.  Špicer Dan
21.  Trischler Renata
 

Odbor za pravosuđe

1.    Avdagić Ismar
2.    Bajs Denis
3.    Bralić Anamarija
4.    Čizmić Ivan
5.    Ćosić Katarina
6.    Fadljević Mirela
7.    Godek Mladen
8.    Horvat Pavlic Marina
9.    Jarić Goran
10.  Kolesar Suzana
11.  Konjić  Zdenko
12.  Kregar Josip
13.  Mađerić Luka
14.  Maganić Aleksandra
15.  Majica Tonči
16.  Markušić Darko
17.  Maroslavac Željka
18.  Matulović  Maruška
19.  Mrle Tomislav
20.  Nakić Lucija
21.  Novokmet  Ante
22.  Pavlek  Damir
23.  Petrović Petar
24.  Pichler Davorin
25.  Planinić Krešimir
26.  Rak Loris
27.  Režić  Sovjetka
28.  Sessa  Đuro
29.  Tonković Evelin
30.  Valjalo Nikša
31.  Varnica  Darko
32.  Vasiljević  Snježana
 

Odbor za rad, mirovinski sustav i socijalno partnerstvo

1.    Bejaković Predrag
2.    Dumančić Kosjenka
3.    Gotovac Viktor
4.    Jakelić  Bernard
5.    Marochini  Zrinski Maša
6.    Nestić  Danijel
7.    Obradović Željka
8.    Primorac Marko
9.    Smajić Petar
10.  Učur Marinko
11.  Vidović Davorko
12.  Želinski  Matunec  Sanja
 

Odbor za zdravstvo i socijalnu politiku

1.    Agai Muhaxiri  Merdita
2.    Antunović  Boris
3.    Bežovan Gojko
4.    Bratuša Zinka
5.    Bućan Kajo
6.    Buljan Flander Gordana
7.    Cvetković Bruno
8.    Čivljak Marta
9.    Daraboš Nikica
10.  Dikanović Marinko
11.  Divić Marija
12.  Dološić Silvija
13.  Đogaš Zoran
14.  Fortuna Višnja
15.  Gazić Mario
16.  Goluža Trpimir
17.  Hrečkovski Boris
18.  Jambrek Nadica
19.  Jukić Zoran
20.  Jurčev Savičević Anamarija
21.  Juretić Rožman Bernardica
22.  Karačić Jasna
23.  Karadža-Lapić Ljerka
24.  Kiđemet-Piskač Spomenka
25.  Kocijan Hercigonja Dubravka
26.  Kosanović  Milka
27.  Krznarić  Željko
28.  Kundić  Stjepan
29.  Lepušić Dubravko
30.  Marić Robert
31.  Marković Nedjeljko
32.  Matić Jasna
33.  Nikolić Dorica
34.  Palata Krunoslav
35.  Palčevski  Goran
36.  Perić Magdalena
37.  Petrović Jasna
38.  Pezo Hrvoje
39.  Pichler Davorin
40.  Radat Katarina
41.  Santo Tibor
42.  Slijepčević Saftić Vanja
43.  Sporiš Maja
44.  Šimac-Bonačić Tatjana
45.  Vrčić  Branko
46.  Vukić  Boris
47.  Vukušić  Damir
48.  Vuletić  Ljiljana
49.  Zadravec  Dijana
50.  Zovak  Mario
 

Odbor za obitelj, mlade i sport

1.    Adanić  Stjepan
2.    Bambir Ivan
3.    Bolčević Danijel
4.    Buljan Flander Gordana
5.    Caput Dean
6.    Čuraj Stjepan
7.    Fable Roland
8.    Gjurković Srđan
9.    Hladilo Marieta
10.  Horvat Tihomir
11.  Junković Marija
12.  Knezović Dominik
13.  Korać Graovac Aleksandra
14.  Krpan Sandra
15.  Lončarević Šimun
16.  Maleš Boris
17.  Markotić Josip
18.  Marković Nedjeljko
19.  Mustapić Marko
20.  Nakić Lucija
21.  Posavec Krivec Ivana
22.  Puljić Silvio
23.  Pušić  Marija
24.  Radat  Katarina
25.  Roksandić  Ivanka
26.  Seferagić  Nenad
27.  Sesvečan Damir
28.  Sporiš Maja
29.  Sumrak Đurđica
30.  Šešelj Nino
31.  Škvorc Đuro
32.  Tomljenović Ivan
33.  Vidović Krišto Karolina
34.  Vukman Tatjana
35.  Vuletić Ljiljana
36.  Zečević Pedić Tomislava
37.  Žugec  Matija
 

Odbor za Hrvate izvan Republike Hrvatske

1.    Bagarić Ivan
2.    Bratić Vjekoslav
3.    Dubravac Tomislav
4.    Džeba Ivo
5.    Hrgetić Sekulić Josip Tihomir
6.    Hrstić Ivan
7.    Iljkić Bruno
8.    Ivanjko Šime
9.    Jelušić Ivo
10.  Jovanović Veselko
11.  Jurčević Marinko
12.  Krpan Dragica
13.  Kujunžić Ivan
14.  Lučić Ivica
15.  Mađarević Elizabeta
16.  Markešić Ivan
17.  Markušić Darko
18.  Matulić Jasna
19.  Mišetić Roko
20.  Posavec Krivec Ivana
21.  Požega Željko
22.  Rosić Marko
23.  Sammartino Antonio
24.  Sladoljev Srećko
25.  Sopta Marin
26.  Sučić Goran
27.  Sučić Stjepan
28.  Škvorc Đuro
29.  Vrbat Grgić Tanja
 

Odbor za ratne veterane

1.    Balen Berislav
2.    Bartolić Rozalija
3.    Černy Vedran
4.    Čubelić Smiljan
5.    Dragašević Željko
6.    Đurić Marela
7.    Erceg Zoran
8.    Grabovac Antun
9.    Hanžić Stjepan
10.  Kovačić Vinko
11.  Marić Vlado
12.  Miholić Žarko
13.  Pančić Dubravko
14.  Pavlek Damir
15.  Poljak Željko
16.  Rehak Danijel
17.  Rešetar Josip
18.  Sam Robert
19.  Šemovčan Dražen
20.  Škvorc Đuro
21.  Šola Stipe
22.  Telar Srećko
23.  Tomas Jozo
24.  Zanoški Milan
 

Odbor za prostorno uređenje i graditeljstvo

1.    Čagalj Mirjana
2.    Čulinović Domagoj
3.    Čupić Denis
4.    Ćerimagić Enis
5.    Fabijanić Nenad
6.    Filipović Ivan
7.    Franić Višeslav
8.    Horvat Zlatko
9.    Jurković Željka
10.  Kabashi Lulzim
11.  Krmek Anita
12.  Martinović Vuković Branka
13.  Matulić Jasna
14.  Miščević Ljubomir
15.  Mrčić Niko
16.  Pavlek Damir
17.  Pilar-Katavić Jasminka
18.  Sudarević Nike
19.  Trogrlić Boris
 

Odbor za zaštitu okoliša i prirode

1.    Anić Vučinić Aleksandra
2.    Barada Tomislav
3.    Bralić Marija
4.    Cvetković Bruno
5.    Dorić Miljenko
6.    Franinović Marino
7.    Grgić Ivo
8.    Heffer Goran
9.    Holy Mirela
10.  Horvat Zlatko
11.  Janev Hutinec Biljana
12.  Jerković Igor
13.  Josić Mario
14.  Karasalihović Sedlar daria
15.  Leljak Gracin željka
16.  Martinić Ivan
17.  Martinović Vuković Branka
18.  Matešić Mirjana
19.  Matulić Jasna
20.  Miščević Ljubomir
21.  Nakić Lucija
22.  Ofak Lana
23.  Ognjenović Boran
24.  Paulić Damir
25.  Pavlek Damir
26.  Pećarević Marko
27.  Pervan Nikola
28.  Peternel Igor
29.  Podrug Robert
30.  Pokrovac Maja
31.  Slavica Matešić Sanja
32.  Širac Siniša
33.  Šlaus Ivo
34.  Tucak Zorić Sandra
35.  Vasić Zoran
 

Odbor za obrazovanje, znanost i kulturu

1.    Antunović Boris
2.    Bagarić Lidija
3.    Balen Nada
4.    Balković Mislav
5.    Barada Valerija
6.    Batinović Jakov
7.    Berdica Josip
8.    Bermanec Vladimir
9.    Boljunčić Valter
10.  Boras Damir
11.  Botica Stipe
12.  Bralić Marija
13.  Bratić Vjekoslav
14.  Brezak Stamać Dubravka
15.  Budak Neven
16.  Bukovec Dragan
17.  Caban Domagoj
18.  Dobrovšak Ljiljana
19.  Đaković Ivica
20.  Gamulin Bruno
21.  Getoš Kalac Anna-Maria
22.  Grgić Mislav
23.  Halassy Beata
24.  Hiti Julijan
25.  Hrestak Denis
26.  Huljev Jadranka
27.  Jozipović Šime
28.  Jurčević Marinko
29.  Karasalihović Sedlar Daria
30.  Kedžo Zdravko
31.  Kolesar Karlo
32.  Koporčić Maja
33.  Krpan Sandra
34.  Legčević Jelena
35.  Lekić Mirela
36.  Lončarević Vladimir
37.  Majić Olivera
38.  Malarić Roman
39.  Marković Nedjeljko
40.  Matić-Roško Biserka
41.  Matula Vilim
42.  Milun Milorad
43.  Nekić Hrvoje
44.  Ostojić Saša
45.  Pavić Matej
46.  Peranić Zvonimir
47.  Perica Slavko
48.  Popov Luka
49.  Rajčić Branimir
50.  Ramušćak Gordana
51.  Raukar-Gamulin Neda
52.  Roksandić Ivanka
53.  Rusak Gordana
54.  Ruso Anita
55.  Ružić Siniša
56.  Selak Marija
57.  Sinčić Ćorić Dubravka
58.  Slavić Anđelka
59.  Stilin Žarko
60.  Sučić Goran
61.  Šantić Marina
62.  Šćukanec Ninoslav
63.  Šerbedžija Danilo
64.  Šikić Hrvoje
65.  Šustić Alana
66.  Tafra Emil
67.  Tanjić Željko
68.  Tomljenović Ivan
69.  Turkalj Željko
70.  Vojković Goran
71.  Zadravec Dijana
72.  Zečević Pedić Tomislava
73.  Zelenika Saša
74.  Zoričić Filip
75.  Žugec Matija
 

Odbor za poljoprivredu

1.    Antunović Boris
2.    Babić Nikolina
3.    Baloević Jakša
4.    Beneš Iris
5.    Bodakuš Dragutin
6.    Crnković Boris
7.    Čačić Jasna
8.    Čačić Mato
9.    Fažon Sonja
10.  Grgić Ivo
11.   Ivanek_Martinčić Marijana
12.  Jurišić Mladen
13.  Mandić Ivica
14.  Marković Božica
15.  Masnjak Gordan
16.  Maštrović Zora
17.  Matić Andrija
18.  Matulić Jasna
19.  Pajnić Goran
20.  Perica Slavko
21.  Poljak Dominik
22.  Radić Tajana
23.  Seletković Zvonko
24.  Soldo Alen
25.  Stanojević Ilda
26.  Sumrak Đurđica
27.  Širac Siniša
28.  Šperanda Tomislav
29.  Tolušić Zdravko
30.  Vasić Zoran
31.  Vincek Dragutin
 

Odbor za regionalni razvoj i fondove Europske unije

1.    Anđelović Šimun
2.    Antunović Boris
3.    Aužina Lucija
4.    Baloević Jakša
5.    Barić Denis
6.    Bašić Petar
7.    Bježančević Sanja
8.    Bošnjak Sanja
9.    Bralić Anamarija
10.  Bušljeta Tonković Anita
11.  Cvitković Denis
12.  Čikotić Sonja
13.  Dimić Vugec Marina
14.  Dumančić Kosjenka
15.  Emić Ivo
16.  Faričić Josip
17.  Grubišić Šeba Mihaela
18.  Jurlina Alibegović Dubravka
19.  Karasalihović Sedlar Daria
20.  Klarić Mirko
21.  Komadina Zlatko
22.  Kosor Kristina
23.  Kramarić Želimir
24.  Matulić Jasna
25.  Meštrić Hrvoje
26.  Milić Ranko
27.  Nakić Lucija
28.  Paulić Damir
29.  Pelajić Zrinski
30.  Požega Željko
31.  Rašić Bakarić Ivana
32.  Ricov Jelena
33.  Sandalić Marko
34.  Savić Zvonimir
35.  Sentić Petra
36.  Šabić Mirza
37.  Širac Siniša
38.  Tomljanović Mato
39.  Trnski Marko
40.  Vujić Vidoje
 

Odbor za pomorstvo, promet i infrastrukturu

1.    Bajlo Emilio
2.    Barišić Tihomir
3.    Brnjac Nikolina
4.    Camplin Igor
5.    Falak Ana
6.    Ferić Danijel
7.    Fržop  Jadranka
8.    Grgić Mislav
9.    Hlača Bojan
10.  Hrestak Denis
11.  Krznar Matija
12.  Lušić Zvonimir
13.  Milković Vili
14.  Parat Ante
15.  Peraković Dragan
16.  Posavec Dino
17.  Račić Nikola
18.  Radionov Nikoleta
19.  Rak Loris
20.  Rogožar Zlatko
21.  Silađi Marko
22.  Švorinić Danko
23.  Vidović Tomo
24.  Vojković Goran
25.  Vukić Boris
26.  Vužić Zdenka
27.  Zovak Goran
 

Odbor za informiranje, informatizaciju i medije

1.    Batarelo John Vice
2.    Berković Jelena
3.    Buljan-Sarajčić Sandra
4.    Bumbar Anto
5.    Caput Dean
6.    Čičak Ivan Zvonimir
7.    Ćuzić Mario
8.    Duka Zdenko
9.    Fadljević Mirela
10.  Fraculj Mario
11.  Gabrić Toni
12.  Gotovac Sven
13.  Haramija Predrag
14.  Hrestak Denis
15.  Jančić Veljko
16.  Jurčević Marinko
17.  Jurič Mirko
18.  Križanec  Sandra
19.  Krpan Dragica
20.  Lisičar Hrvoje
21.  Lukić Slavica
22.  Ljubić Marko
23.  Marković Nedjeljko
24.  Mikić Anto
25.  Mudrinić Ivica
26.  Ošust Vlado
27.  Pavić Davor
28.  Protrka Rikardo
29.  Prusina Srećko
30.  Pušić Marija
31.  Srnavka Sanja
32.  Stilin Žarko
33.  Stipanović Boris
34.  Šeput Luka
35.  Švorinić Danko
36.  Turkalj Vedran
37.  Vojković Goran
38.  Zgrabljić Rotar Nada

Odbor za ravnopravnost spolova

1.    Alagušić Marijana
2.    Balen Nada
3.    Broz Tajana
4.    Đurasović Barbara
5.    Fortuna Višnja
6.    Gruden Ana
7.    Kučer Mirjana
8.    Lepušić Dubravko
9.    Miletić Đurđica
10.  Mitrović Nikšić Sandra
11.  Munjin Ivan
12.  Posilović Kristina
13.  Poštić Jelena
14.  Ribarić Vesna
15.  Rupčić Verica
16.  Sobol Gordana
17.  Stojanović Martina
18.  Sumrak Đurđica
19.  Šikić-Mićanović Lynette
20.  Šimović Ivan
21.  Zečević Pedić Tomislava
 

Odbor za lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu

1.    Budimir Nada
2.    Čulinović Domagoj
3.    Đulabić Vedran
4.    Emić Ivo
5.    Fadljević Mirela
6.    Horvat Pavlic Marina
7.    Ivanović Mladen
8.    Komadina Zlatko
9.    Kopajtich Škrlec Nives
10.  Lichtner Kristić Mirjana
11.  Malenica Ivan
12.  Mrle Tomislav
13.  Mustapić Smiljan
14.  Nekić Darko
15.  Nenadić Katica
16.  Nikolov Jadranka
17.  Obersnel vojko
18.  Pauk Goran
19.  Petrašević Tunjica
20.  Sarić Ivan
21.  Sesvečan Damir
22.  Šoja Deneš
23.  Vidak Luka
24.  Zelić Ivo